Модерна елеганција во 70м2: Стан за млад пар со фини идеи


Модерна елеганција во 70м2: Стан за млад пар со фини идеи

Кога станува збор за уредување на домот, секогаш се добредојдени нови и инспиративни идеи. Трендовите се менуваат од сезона во сезона и секојдневно се измислуваат нови начини да се создаде убав животен простор.

moderna-elegancija-vo-70m2-stan-za-mlad-par-so-fini-idei-01.jpg

Овој стан со површина од 70 метри квадратни е сместен во центарот на Загреб. Наменет е за млад брачен пар, па со оглед на тоа, изгледа романтично и елегантно.

Целиот простор е едноставно уреден и прозрачен и има сè што е потребно за удобен живот.

Во станот преовладуваат бели и сиви нијанси, надополнети со модерни и функционални парчиња мебел, како и декорации кои внесуваат малку луксуз во целиот амбиент.

Во продолжение ви го претставуваме овој прекрасен стан во кој секој ќе си пронајде некоја идеја која може да ја примени во својот дом:

М. В. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

На гости кај Елена: Стан од 170m2 на поткровје на Водно - огромна кујна и многу светлина (фото) „Секое штрафче, секоја фуга, секој детаљ беше направен под м...
За млада и тренди дама: Фенси стан од 35 метри квадратни (фото) Добредојдовте во малото женско кралство, кадешто царуваат добриот вкус и стил, а...
Пар со 3 деца живее во автобус од 23m² и постојано патува (фото) Поради малиот простор ова семејство вели дека е поблиско од кога било и дека пор...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg