Мала тура низ раскошната вила на Кајли Џенер во Лос Анџелес (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
SEO Specialist 26-10-2020


Мала тура низ раскошната вила на Кајли Џенер во Лос Анџелес (фото)

Кајли Џенер е милијардерка која ужива во скапите работи, па не е ни чудно што има потрошено цело богатство на нејзиниот огромен дом.

mala-tura-niz-domot-na-kajli-dzener-vo-los-andzeles-foto-01.jpg

Сепак, Кајли ретко споделува фотографии од нејзината вила во Hidden Hills, Лос Анџелес бидејќи сака да си ја зачува приватноста. Но таа има направено фотосесија со весникот Architectural Design во нејзиниот дом, па имате можност да си направите мала тура низ вилата.

Вилата е лоцирана во близина на домовите на семејството на Кајли, вклучувајќи ја и нејзината мајка Крис Џенер. Кога прв пат го купила домот, Кајли била толку млада, што уште немала дозвола да купи алкохол.

Во врска со нејзиниот дом, таа изјавила дека сакала нешто свежо што ќе покаже како се чувствува. Навистина ја сакала розовата боја, па умешно ја вклопила во целиот ентериер.

Бидејќи гардероберот и собата за шминкање ѝ значеле многу и бидејќи поголемиот дел од времето го минувал во нив, сакала да бидат совршени.

Погледнете како изгледа раскошниот дом на младата Кајли.

Спирова С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Kуќичка со галерија: Совршен мини дом за млад пар Подгответе се да бидете воодушевени! Со површина од само 33 метри квадратни, ова...
На гости кај Ива од Битола: Розов дом во Барби стил (фото) Ива, која работи како судија – поротник при Апелационен суд Битола, смета дека д...
Најпосакуваниот дом во Британија има приватна кино сала, голф терен и куглана (фото) Во близина на Лондон постои замок кој е идеално место за сите оние кои сакаат гр...

Најчитани неделава