Грчкиот хотел кој ова лето беше најпопуларен меѓу Инстаграмџиите (фото)


Грчкиот хотел кој ова лето беше најпопуларен меѓу Инстаграмџиите (фото)

https://www.instagram.com/p/B0Ibo4yo87E/

https://www.instagram.com/p/B0GSEDZotEl/

https://www.instagram.com/p/B2PYOdYgH9Y/

https://www.instagram.com/p/B1_yTHmoiKj/

https://www.instagram.com/p/B10msN8owWS/

https://www.instagram.com/p/B1snxWpnfxN/

https://www.instagram.com/p/B1qS1gXIIlS/

https://www.instagram.com/p/B1YbLtEIwQ7/

https://www.instagram.com/p/B1YjrE2FDfY/

https://www.instagram.com/p/B1N6YrQo3Gs/

М. Д | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

На грчкиот остров Крит ресорт со бунгалови над вода, исто како на Малдиви (фото) Не се над океан како бунгаловите на Малдиви, но се над огромен базен и изгледаат...
Шведски хотел на дрво, во кој се спие под поларна светлина „Седмата соба“ е луксузен хотел во северна Шведска, кој има за цел да ги приближ...
Луксузен хотел во Африка, каде апартман чини и до 9.000 евра Нуди спектакуларен поглед на градот Кејптаун и има само 28 апартмани. Хотел...

Најчитани неделава