Грчкиот хотел кој ова лето беше најпопуларен меѓу Инстаграмџиите (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 19-02-2020


Грчкиот хотел кој ова лето беше најпопуларен меѓу Инстаграмџиите (фото)

Грција располага со хотели за сечиј вкус и џеб, но Инстаграмџиите буквално се заљубија во еден хотел на Крит и го направија најпопуларен на Инстаграм.

grckiot-hotel-koj-ova-leto-bese-najpopularen-megju-instagramdziite-001.jpg

The Syntopia by Orion беше одново отворен оваа година во мај, по целосно ребрендирање и реновирање.

Сега е летна оаза и бегство од реалноста за сите инфлуенсери, Инстаграмџии и блогери.

Ноќевање во хотелот The Syntopia чини околу 150 евра со сè вклучено.

Што добивате за тие пари?

grckiot-hotel-koj-ova-leto-bese-najpopularen-megju-instagramdziite-01.jpg

grckiot-hotel-koj-ova-leto-bese-najpopularen-megju-instagramdziite-02.jpg

grckiot-hotel-koj-ova-leto-bese-najpopularen-megju-instagramdziite-03.jpg

grckiot-hotel-koj-ova-leto-bese-najpopularen-megju-instagramdziite-04.jpg

grckiot-hotel-koj-ova-leto-bese-najpopularen-megju-instagramdziite-05.jpg

grckiot-hotel-koj-ova-leto-bese-najpopularen-megju-instagramdziite-06.jpg

grckiot-hotel-koj-ova-leto-bese-najpopularen-megju-instagramdziite-07.jpg

grckiot-hotel-koj-ova-leto-bese-najpopularen-megju-instagramdziite-08.jpg

grckiot-hotel-koj-ova-leto-bese-najpopularen-megju-instagramdziite-09.jpg

Најдобрите Инстаграм фотки од хотелот се на следната страна...Би можело да ве интересира:

Шведски хотел на дрво, во кој се спие под поларна светлина „Седмата соба“ е луксузен хотел во северна Шведска, кој има за цел да ги приближ...
Спој на традиција и луксуз во хотел во срцето на Малта Овој фантастичен хотел е сместен во градот Биргу, еден од трите најстари градови...
Во магичниот, замрзнат хотел во Шведска (фото) Кога замрзнатиот хотел во Шведска за првпат се отворил во 1989-та година, бил са...