Џастин Бибер си ја огласи куќата на Инстаграм
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Џастин Бибер си ја огласи куќата на Инстаграм

Ако некогаш сте посакале да го видите домот на Хајли и Џастин Бибер, сега имате можност за тоа.

justin-bieber-ja-objavi-negovata-kukja-za-prodazhba-na-instagram-01.jpg

Во текот на ноќта, пејачот објави неколку фотографии од нивниот дом на неговиот Instagram профил и ги праша фановите дали некој е заинтересиран за купување.

https://www.instagram.com/p/B3iiPr2HdQe/

Џастин објави серија фотографии од неговиот подрум за вино, неговата дневна, неговата колекција плишани играчки од брендот KAWS со описи како „Мислам дека сакам да го продадам домот на Беверли Хилс. Кој го сака?“

Домот на Џастин и Хејли има и театар, библиотека, нов базен и камин.

https://www.instagram.com/p/B3eVAkHH5SB/

https://www.instagram.com/p/B3eTI2eHowQ/

https://www.instagram.com/p/B3eR8M6HYcX/

Парот, кој се венча во септември, 2018-та година, ја купи куќата за 8,5 милиони долари, во март оваа година.

https://www.instagram.com/p/B3eQwUoHij2/

Претходно, тие изнајмуваа куќа по цена од 100.000 долари месечно.

https://www.instagram.com/p/B3eQK5GHsla/

https://www.instagram.com/p/B3eP1TZHiBI/

https://www.instagram.com/p/B3eO6KlHcK1/

https://www.instagram.com/p/B3eNfAXncUW/

https://www.instagram.com/p/B3eNPkDHZe4/

Спирова С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Црно-бела хармонија: Стилски уредениот стан на Цики од Скопје (фото) Во црно-бело уредениот стан на Цики секој детаљ е внимателно одбран, терасата ѝ ...
На гости кај Анета Атанасова: Стан во Кавадарци уреден со многу љубов (фото) Највпечатлив детаљ во дневната соба на Анета е темниот ѕид, а нејзино омилено па...
Во домот на Ивана: Стилски дом на Македонка во Германија обоен во розово (фото) Во нејзиниот стан доминираат розовата, белата и сивата боја и има впечатливи дет...

Најчитани неделава