Во совршениот дом на една Инстаграмџика – уреден за топлење во зима (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Во совршениот дом на една Инстаграмџика – уреден за топлење во зима (фото)

Кога станува збор за совршени ентериери, на Инстаграм може да најдеме бесконечна инспирација, а овој дом е толку топло уреден, што не би посакале да го напуштите.

sovrsheno-dekoriran-topol-dom-koj-ne-bi-go-napushtile-vo-ladnite-denovi-foto-01.jpg

Во ладните есенски и зимски денови, кој не посакува да се стутка под топло ќебе, во мал, но пријатно уреден дом, со светилки и дрвен ентериер?

Инстаграм профилот tatiana_home_decor е дефинитивно инспирација за сите оние кои сакаат ладните денови да ги поминат во топло уреден дом, а единствено би излегле во уште потопло уредениот двор. 

Блогерката постојано објавува фотки од различни агли во нејзиниот дом, кој е уреден со многу додатоци од природни материјали, преполн е со топли ќебиња, пернички, светилки и зеленило.

Погледнете како изгледа домот од кој не би се одвоиле:

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Kуќичка со галерија: Совршен мини дом за млад пар Подгответе се да бидете воодушевени! Со површина од само 33 метри квадратни, ова...
Топол амбиент и пастелни бои: Во домот на модната блогерка Сузи Боналди Една од предностите на социјалните мрежи е тоа што претставуваат непресушен изво...
Одлично уредена тераса од 3 метри квадратни: На гости кај Елеонора од Скопје (фото) Свеќичките, сијаличките и зеленилото ја прават терасата на Елеонора прекрасно ма...

Најчитани неделава