10 локали во Скопје со чисти и средени тоалети


10 локали во Скопје со чисти и средени тоалети

Слаткарница „Зафир“

View this post on Instagram

Skopje,Boemska ulica 2

A post shared by Slatkarnica Zafir (@slatkarnica.zafir) on

Ресторан Мадера

Барбакан

View this post on Instagram

Posakajte zelbi I cestitajte si vo Barbakan

A post shared by Bar Barbakan (@barbakan_bar) on

Four

Пелистер

Е. П. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

Џастин Бибер си ја огласи куќата на Инстаграм Ако некогаш сте посакале да го видите домот на Хајли и Џастин Бибер, сега имате ...
Лео и приватно живее како Волкот од Волстрит: Во неговата вила на Малибу (фото) Леонардо ди Каприо се збогува со вилата на Малибу со поглед на плажа, но затоа ќ...
Куќа каде би сакале да го поминеме цело лето Француската ривиера се карактеризира со прекрасна медитеранска клима, зелени ри...

Најчитани неделава