Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Стилска тераса во бохо стил: На гости кај Катерина од Скопје (фото)

stilska-terasa-vo-boho-stil-na-gosti-kaj-katerina-od-skopje-foto-03.jpg

stilska-terasa-vo-boho-stil-na-gosti-kaj-katerina-od-skopje-foto-02.jpg

Уште фотки од терасата на Катерина:

©CRNOBELO.com Забрането преземање и копирање. Крадењето на авторски текстови е казниво со закон.

С. С. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

На гости кај Ангела: Стан од 60m2 во Капиштец, со кујна во пастелно зелена боја и уникатни декорации... „Како архитект секогаш сум инспирирана од геометријата и модерната уметност на п...
На гости кај Даниел: Стан во срцето на Дебар Маало со впечатлива кујна и поглед кон Водно (фото) „Идејата зад станот беше да се создаде атмосфера на уметничко студио и...
На гости кај Јулинда и Рилинд: Стилски стан во Скопје со кујна со отворени полици (фото) „Островот е централниот момент на нашата кујна и дом и иако просторот не ни дозв...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg