Сиво-жолта хармонија: Во домот на Ивана од Скопје (фото)

Исто така би го одвоила и делот со цвеќиња кој ми буди зависност од ден на ден.

sivo-zholta-harmonija-vo-stilskiot-dom-na-ivana-od-skopje-foto-05.jpg

Би рекла дека домот е моето среќно место, често уживам да го поминувам времето во него ,во друштво на моето куче и големи дози на кафе.“

sivo-zholta-harmonija-vo-stilskiot-dom-na-ivana-od-skopje-foto-08.jpg

Во домот на Ивана:

©CRNOBELO.com Забрането преземање и копирање. Крадењето на авторски текстови е казниво со закон.

С. С. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

На гости кај Николина во Германија: Дом на Битолчанка со прозорци под плафонот и поглед кон зеленило... „Станот е 70m2 и се наоѓа во центарот на градот, на приземје, но со посебен влез...
На гости кај Ангела: Стан од 60m2 во Капиштец, со кујна во пастелно зелена боја и уникатни декорации... „Како архитект секогаш сум инспирирана од геометријата и модерната уметност на п...
На гости кај Сандра: Стилски уредена куќа во Скопје со маслинови дрвца и бохо детали (фото) „Кујната е со црни вградливи елементи, црн гранитен мијалник и скриен фрижидер. ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg