На гости кај Драгана: Вистинска новогодишна бајка во стан во Гостивар (фото)

Да не се заборават и терасите или дворовите. И тие придонесуваат во разубавувањето на вашиот дом, но и на градот.

na-gosti-kaj-dragana-vistinska-novogodishna-bajka-vo-stan-vo-gostivar-foto-14.jpg

na-gosti-kaj-dragana-vistinska-novogodishna-bajka-vo-stan-vo-gostivar-foto-16.jpg

Светилките се исто така неизоставен дел од оваа новогодишна магија.

na-gosti-kaj-dragana-vistinska-novogodishna-bajka-vo-stan-vo-gostivar-foto-09.jpg

Се трудам целосно да го декорирам мојот дом, сакам премногу детали.

na-gosti-kaj-dragana-vistinska-novogodishna-bajka-vo-stan-vo-gostivar-foto-19.jpg

Тие ми ги претвораат просториите во омилени катчиња за празниците.

na-gosti-kaj-dragana-vistinska-novogodishna-bajka-vo-stan-vo-gostivar-foto-10.jpg

Сè што е убаво за око, убаво е и за душа. Фокусирајте се на вашата идеја и започнете да ја реализирате.

na-gosti-kaj-dragana-vistinska-novogodishna-bajka-vo-stan-vo-gostivar-foto-35.jpg

Од мојот дом редовно објавувам фотографии на мојот Инстаграм профил @gagagjorgjievska.“

na-gosti-kaj-dragana-vistinska-novogodishna-bajka-vo-stan-vo-gostivar-foto-22.jpg

Повеќе фотографии од новогодишно украсениот дом на Драгана на следната страна...


Би можело да ве интересира:

На гости кај Ангела: Стан од 60m2 во Капиштец, со кујна во пастелно зелена боја и уникатни декорации... „Како архитект секогаш сум инспирирана од геометријата и модерната уметност на п...
На гости кај Валентина: Стан во Прилеп од 89m2 со многу огледала и семејни спомени (фото) „Во овој стан живеам 18 години и досега сум го преуредила че...
На гости кај Никола: Стан во Скопје со Halloween украси, „направи сам“ камин и многу цвеќиња (фото) „Скоро секоја сезона подготвувам по еден настан. Така оваа есен подготовките беа...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg