Во домот на Александра: Стан во Скопје во кој сите соби се со различен стил (фото)

vo-domot-na-aleksandra-stan-vo-skopje-vo-koj-site-sobi-se-so-razlichen-stil-foto-16.jpg

vo-domot-na-aleksandra-stan-vo-skopje-vo-koj-site-sobi-se-so-razlichen-stil-foto-10.jpg

vo-domot-na-aleksandra-stan-vo-skopje-vo-koj-site-sobi-se-so-razlichen-stil-foto-08.jpg

vo-domot-na-aleksandra-stan-vo-skopje-vo-koj-site-sobi-se-so-razlichen-stil-foto-07.jpg

vo-domot-na-aleksandra-stan-vo-skopje-vo-koj-site-sobi-se-so-razlichen-stil-foto-06.jpg

©CRNOBELO.com Забрането преземање и копирање. Крадењето на авторски текстови е казниво со закон.

Симона Симионова | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

На гости кај Николина во Германија: Дом на Битолчанка со прозорци под плафонот и поглед кон зеленило... „Станот е 70m2 и се наоѓа во центарот на градот, на приземје, но со посебен влез...
На гости кај Сандра: Стилски уредена куќа во Скопје со маслинови дрвца и бохо детали (фото) „Кујната е со црни вградливи елементи, црн гранитен мијалник и скриен фрижидер. ...
Во домот на Ивана од Белград: Светол стан во кој владее хармонија (фото) Доколку сакате светли бои, овој стан ќе ви го освои срцето за миг. Деталите ја п...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg