На гости кај Сања во Јапонија: Минималистички уреден стан од 201m2 на две нивоа (фото)

na-gosti-kaj-sanja-vo-japonija-minimalistichki-ureden-stan-od-201m2-na-dve-nivoa-foto-04.jpg

na-gosti-kaj-sanja-vo-japonija-minimalistichki-ureden-stan-od-201m2-na-dve-nivoa-foto-03.jpg

na-gosti-kaj-sanja-vo-japonija-minimalistichki-ureden-stan-od-201m2-na-dve-nivoa-foto-28.jpg

na-gosti-kaj-sanja-vo-japonija-minimalistichki-ureden-stan-od-201m2-na-dve-nivoa-foto-27.jpg

na-gosti-kaj-sanja-vo-japonija-minimalistichki-ureden-stan-od-201m2-na-dve-nivoa-foto-26.jpg

na-gosti-kaj-sanja-vo-japonija-minimalistichki-ureden-stan-od-201m2-na-dve-nivoa-foto-23.jpg

na-gosti-kaj-sanja-vo-japonija-minimalistichki-ureden-stan-od-201m2-na-dve-nivoa-foto-22.jpg

na-gosti-kaj-sanja-vo-japonija-minimalistichki-ureden-stan-od-201m2-na-dve-nivoa-foto-21.jpg

na-gosti-kaj-sanja-vo-japonija-minimalistichki-ureden-stan-od-201m2-na-dve-nivoa-foto-20.jpg

na-gosti-kaj-sanja-vo-japonija-minimalistichki-ureden-stan-od-201m2-na-dve-nivoa-foto-12.jpg

na-gosti-kaj-sanja-vo-japonija-minimalistichki-ureden-stan-od-201m2-na-dve-nivoa-foto-10.jpg

na-gosti-kaj-sanja-vo-japonija-minimalistichki-ureden-stan-od-201m2-na-dve-nivoa-foto-08.jpg

na-gosti-kaj-sanja-vo-japonija-minimalistichki-ureden-stan-od-201m2-na-dve-nivoa-foto-07.jpg

na-gosti-kaj-sanja-vo-japonija-minimalistichki-ureden-stan-od-201m2-na-dve-nivoa-foto-05.jpg

na-gosti-kaj-sanja-vo-japonija-minimalistichki-ureden-stan-od-201m2-na-dve-nivoa-foto-02.jpg

©CRNOBELO.com Забрането преземање и копирање. Крадењето на авторски текстови е казниво со закон.

Симона Симионова | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

На гости кај Надица: Светол стан во Скопје со шарени плочки во кујната и впечатливи парчиња мебел (ф... „Станот го уредувавме заедно со сопругот, кој по професија е архитект. Најколори...
На гости кај Ангела: Стан од 60m2 во Капиштец, со кујна во пастелно зелена боја и уникатни декорации... „Како архитект секогаш сум инспирирана од геометријата и модерната уметност на п...
На гости кај Даниел: Стан во срцето на Дебар Маало со впечатлива кујна и поглед кон Водно (фото) „Идејата зад станот беше да се создаде атмосфера на уметничко студио и...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg