Во домот на Бети Алексовска во Швајцарија: Модерна семејна куќа од 240m2 со градина со џакузи (фото) - Results from #2


Во домот на Бети Алексовска во Швајцарија: Модерна семејна куќа од 240m2 со градина со џакузи (фото)

vo-domot-na-beti-aleksovska-vo-shvajcarija-moderna-semejna-kukja-od-240m2-so-vpechatlivi-detali-foto-03.jpg

Исто така ја обожавам нашата кујна, каде се дружиме додека готвиме.“

vo-domot-na-beti-aleksovska-vo-shvajcarija-moderna-semejna-kukja-od-240m2-so-vpechatlivi-detali-foto-12.jpg

vo-domot-na-beti-aleksovska-vo-shvajcarija-moderna-semejna-kukja-od-240m2-so-vpechatlivi-detali-foto-14.jpg

vo-domot-na-beti-aleksovska-vo-shvajcarija-moderna-semejna-kukja-od-240m2-so-vpechatlivi-detali-foto-16.jpg

vo-domot-na-beti-aleksovska-vo-shvajcarija-moderna-semejna-kukja-od-240m2-so-gradina-so-djakuzi-foto-02.jpg

vo-domot-na-beti-aleksovska-vo-shvajcarija-moderna-semejna-kukja-od-240m2-so-gradina-so-djakuzi-foto-01.jpg

Повеќе фотографии од домот на Бети:

©CRNOBELO.com Забрането преземање и копирање. Крадењето на авторски текстови е казниво со закон.

Симона Симионова | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

Модерна елеганција во 70м2: Стан за млад пар со фини идеи Кога станува збор за уредување на домот, секогаш се добредојдени нови и инспират...
Во домот на Даниела во Германија: Одлично уредена занимална за нејзините 3 дечиња (фото) „Во занималната кај нас преовладува едно шаренило од бои, слободата во играта и ...
Во домот на Ана Ристова: Хармонично уредена семејна куќа во Охрид со златни и мермерни детали „Повеќето елементи ни се изработени по нарачка, за да можат најубаво да се вклоп...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg