Мали тераси со многу убавина – пролетно разубавување на омилениот станбен простор (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
ГЕОДЕТ 12-05-2021
Kelner/ka 11-05-2021


Мали тераси со многу убавина – пролетно разубавување на омилениот станбен простор (фото)

И оваа година потсетува на лошо дежа ву од минатата, со оглед на пандемијата. Што значи дека прилично многу време ќе поминуваме на нашите тераси, барем сите оние коишто живееме во станови.

Mali-terasi-so-mnogu-ubavina-01.jpg

Советуваме слободното време и топлите денови да ги поминувате во природа, но не заборавајте и да си ја уредите терасата за уживање кога не сте во можност да излезете.

Доколку имате мала тераса, не очајувајте. Постојат толку многу начини и одлични идеи да ги средите и да заблескаат оваа пролет и летото што нè очекува.

Фото-докази дека и малите тераси можат да бидат мини рај:

https://www.instagram.com/p/B_xu8iiJuzS/

Продолжува на следната страна...Би можело да ве интересира:

Станови на блогерките во кои сакаме да живееме Инспирација не се црпи секогаш само од модните писти, модните настани или од ули...
Џастин Бибер си ја огласи куќата на Инстаграм Ако некогаш сте посакале да го видите домот на Хајли и Џастин Бибер, сега имате ...
За детето во вас: Куќички на дрво кои ќе ве освојат на прв поглед Куќичките на дрво се сон за секое дете. Во нив, децата влегуваат во свој свет во...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg