Во домот на Зорана Голомеиќ: Семејна куќа во Скопје со совршено уреден двор со базен (фото)

Омилен дел ми е дневната соба која е пространа и има големо количество на дневна светлина заради големите прозорци.

vo-domot-na-zorana-golomeikj-semejna-kukja-vo-skopje-so-sovrsheno-ureden-dvor-so-bazen-foto-09.jpg

Како омилено катче морам д аја издвојам и библиотеката која уживам да ја надополнувам со нови наслови.

vo-domot-na-zorana-golomeikj-semejna-kukja-vo-skopje-so-sovrsheno-ureden-dvor-so-bazen-foto-06.jpg

Дворот е креиран за уживање и детска игра.

vo-domot-na-zorana-golomeikj-semejna-kukja-vo-skopje-so-sovrsheno-ureden-dvor-so-bazen-foto-02_copy.jpg

Следен проект и предизвик ќе ни биде уредувањето на собата на синчињата.“

vo-domot-na-zorana-golomeikj-semejna-kukja-vo-skopje-so-sovrsheno-ureden-dvor-so-bazen-foto-10.jpg

vo-domot-na-zorana-golomeikj-semejna-kukja-vo-skopje-so-sovrsheno-ureden-dvor-so-bazen-foto-11.jpg

vo-domot-na-zorana-golomeikj-semejna-kukja-vo-skopje-so-sovrsheno-ureden-dvor-so-bazen-foto-13.jpg

vo-domot-na-zorana-golomeikj-semejna-kukja-vo-skopje-so-sovrsheno-ureden-dvor-so-bazen-foto-15.jpg

©CRNOBELO.com Забрането преземање и копирање. Крадењето на авторски текстови е казниво со закон.

Симона Симионова | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

На гости кај Сандра: Стилски уредена куќа во Скопје со маслинови дрвца и бохо детали (фото) „Кујната е со црни вградливи елементи, црн гранитен мијалник и скриен фрижидер. ...
На гости кај Јована: Стан во Скопје со бели кујнски апарати и впечатлива маса од масивно дрво (фото) „Кујната е изработена од бел мат медијапан по нарачка со бела вградена техника, ...
7 урбани кафеани во Скопје (со посебен шмек) Начинот на кој ја сервираат храната и сето зеленило во Ботаника, свирките во Рус...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg