Девојките од Белград се опседнати со позирање во „Гардош“ - новогодишно украсено кафуле (фото)

Девојките од Белград се опседнати со ова кафуле секоја година во предновогодишниот период – прават совршени фотки оттаму.

devojkite-od-belgrad-se-opsednati-so-poziranje-vo-gardosh-novogodishno-ukraseno-kafule-foto-01.jpg

Новогодишната атмосфера веќе пристигна во областа Земун во Белград. Кафулето „Гардош“ и годинава блеска во спектакуларно празнично издание, како и лани.

Многу сијалички, елки, дедо мразовци и што уште не... Едноставна вистинска зимска бајка.

Инстаграмџиките го обожаваат ова кафуле.

Како изгледа „Гардош“ периодов:

https://www.instagram.com/p/CWi2k4_INbs/

https://www.instagram.com/p/CWgHg38NUhs/

Повеќе фотки на следната страна...Би можело да ве интересира:

Совршено уреден стан во скандинавски стил на девојка од Полска (фото) Комбинацијата на бела боја и дрво е вистински погодок во топлиот стан на Емилија...
Кафуле во Старата скопска чаршија го служи кафето во кокос - уникатно доживување (фото) Малите локали во Старата скопска чаршија раскажуваат најживописни приказни, но н...
Кафуле во Солун со поглед на море е розов рај (фото) Мирис на море и на цветни соништа... Од кафе во розови шолји до совршени цветни ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg