Девојките од Белград се опседнати со позирање во „Гардош“ - новогодишно украсено кафуле (фото)


Девојките од Белград се опседнати со позирање во „Гардош“ - новогодишно украсено кафуле (фото)

Девојките од Белград се опседнати со ова кафуле секоја година во предновогодишниот период – прават совршени фотки оттаму.

devojkite-od-belgrad-se-opsednati-so-poziranje-vo-gardosh-novogodishno-ukraseno-kafule-foto-01.jpg

Новогодишната атмосфера веќе пристигна во областа Земун во Белград. Кафулето „Гардош“ и годинава блеска во спектакуларно празнично издание, како и лани.

Многу сијалички, елки, дедо мразовци и што уште не... Едноставна вистинска зимска бајка.

Инстаграмџиките го обожаваат ова кафуле.

Како изгледа „Гардош“ периодов:

Повеќе фотки на следната страна...Би можело да ве интересира:

Одлично уредена тераса од 3 метри квадратни: На гости кај Елеонора од Скопје (фото) Свеќичките, сијаличките и зеленилото ја прават терасата на Елеонора прекрасно ма...
Во совршениот дом на една Инстаграмџика – уреден за топлење во зима (фото) Кога станува збор за совршени ентериери, на Инстаграм може да најдеме бесконечна...
Кафуле во Старата скопска чаршија го служи кафето во кокос - уникатно доживување (фото) Малите локали во Старата скопска чаршија раскажуваат најживописни приказни, но н...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg