Елка наопаку, џиновски мечиња: Новогодишната магија низ локалите во Македонија (фото)

Кои локали зрачат со новогодишна магија периодов? Браво за вложениот труд и илјадниците лампиони и сијалички! Потребна ни е празнична магија...

elka-naopaku-djinovski-mechinja-novogodishnata-magija-niz-lokalite-vo-skopje-foto-01povekje.jpg

Во локалот Three Bar & Kitchen има уникатна елка, таа е поставена наопаку на плафонот, а пак во Ragusa360 има џиновски мечиња.

Но, не само во Скопје, новогодишна магија владее во локалите низ цела Македонија.

Кои наши локали се најдобро украсени во предновогодишниот период?

Ragusa360, Скопје

Three Bar & Kitchen, Скопје

MOSH, Скопје

https://www.instagram.com/p/CXZnfF7MDPb/

https://www.instagram.com/p/CXGZs-1s8c2/

Хотел Шумски фенери, Битола

Уште 4 локали на следната страна...Би можело да ве интересира:

На гости кај Николина во Германија: Дом на Битолчанка со прозорци под плафонот и поглед кон зеленило... „Станот е 70m2 и се наоѓа во центарот на градот, на приземје, но со посебен влез...
На гости кај Љупка: Стан во Струмица од 140m2 со луксузни детали во сребрена боја (фото) „Од шивачките машини на баба ми направив трпезариска маса на која сум горда, а о...
Хотели низ светот кои се особено популарни за фотки на Инстаграм (фото) Светот изобилува со толку многу прекрасни локации за одмор од кои ни застанува з...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg