Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 29-09-2023


На гости кај Ивана: Совршена детска соба со тема „шумска бајка“ во куќа во Скопје (фото)

Скалите кои водат до платформата се истовремено и фиоки за складирање на голем број на играчки.

na-gosti-kaj-ivana-sovrshena-detska-soba-so-tema-shumska-bajka-vo-kukja-vo-skopje-foto-14.JPG

Тоа е делот каде во последно време мама после работа и Мила после градинка пијат кафе.“

na-gosti-kaj-ivana-sovrshena-detska-soba-so-tema-shumska-bajka-vo-kukja-vo-skopje-foto-09.JPG

na-gosti-kaj-ivana-sovrshena-detska-soba-so-tema-shumska-bajka-vo-kukja-vo-skopje-foto-12.JPG

na-gosti-kaj-ivana-sovrshena-detska-soba-so-tema-shumska-bajka-vo-kukja-vo-skopje-foto-16.jpg

na-gosti-kaj-ivana-sovrshena-detska-soba-so-tema-shumska-bajka-vo-kukja-vo-skopje-foto-13.JPG

na-gosti-kaj-ivana-sovrshena-detska-soba-so-tema-shumska-bajka-vo-kukja-vo-skopje-foto-05.JPG

© CRNOBELO.com Забрането преземање и копирање. Крадењето на авторски текстови е казниво со закон.

Симона Симионова | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

Мила и Дарко од Скопје се преселија во Орешани: „Градот почна да нè гуши, тука го пронајдовме својот... „Официјално се преселивме во Орешани во пролетта 2021, откако по не знам кој пат...
На гости кај Надица: Светол стан во Скопје со шарени плочки во кујната и впечатливи парчиња мебел (ф... „Станот го уредувавме заедно со сопругот, кој по професија е архитект. Најколори...
На гости кај Силвана: Стан од 72m2 во Скопје со библиотека и тиркизна гарнитура (фото) „Идејата за уредувањето на станот, како и боите ги договаравме заедно ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg