На гости кај Маја: Стан од 75m2 во Скопје со впечатлив ѕид од цигли во дневната соба (фото)

Локацијата е во самото централно подрачје, меѓутоа во зелен дел, не толку фрекфентен, што за мене е исклучително важно.

na-gosti-kaj-maja-stan-od-75m2-vo-skopje-so-vpechatliv-dzid-od-cigli-vo-dnevnata-soba-foto-09.jpeg

Да си во Центар, каде што ти е близу сè, а сепак да имаш паркови и зеленило околу тебе.

na-gosti-kaj-maja-stan-od-75m2-vo-skopje-so-vpechatliv-dzid-od-cigli-vo-dnevnata-soba-foto-10.jpeg

Она што е исто важно е дека секогаш имаме слободни паркинг места, што не секогаш е случај во град Скопје.”

na-gosti-kaj-maja-stan-od-75m2-vo-skopje-so-vpechatliv-dzid-od-cigli-vo-dnevnata-soba-foto-06.jpeg

na-gosti-kaj-maja-stan-od-75m2-vo-skopje-so-vpechatliv-dzid-od-cigli-vo-dnevnata-soba-foto-07.jpeg

na-gosti-kaj-maja-stan-od-75m2-vo-skopje-so-vpechatliv-dzid-od-cigli-vo-dnevnata-soba-foto-18.jpeg

Повеќе фотографии oд домот на Маја:

© CRNOBELO.com Забрането преземање и копирање. Крадењето на авторски текстови е казниво со закон.

Симона Симионова | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

На гости кај Сандра: Стилски уредена куќа во Скопје со маслинови дрвца и бохо детали (фото) „Кујната е со црни вградливи елементи, црн гранитен мијалник и скриен фрижидер. ...
На гости кај Ангела: Стан од 60m2 во Капиштец, со кујна во пастелно зелена боја и уникатни декорации... „Како архитект секогаш сум инспирирана од геометријата и модерната уметност на п...
Во домот на Ивана од Белград: Светол стан во кој владее хармонија (фото) Доколку сакате светли бои, овој стан ќе ви го освои срцето за миг. Деталите ја п...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg