Во домот на Ивана од Белград: Светол стан во кој владее хармонија (фото)

Доколку сакате светли бои, овој стан ќе ви го освои срцето за миг. Деталите ја прават комплетната слика, зарем не?

vo-domot-na-ivana-od-belgrad-svetol-stan-vo-koj-vladee-harmonija-foto-012.jpg

Ивана од Белград е вљубеничка во уредување на ентериер која на својот Инстаграм профил постојано споделува кадри од својот одлично уреден стан.

Во него доминира белата боја и крем нијансите и целиот е уреден како една хармонична целина.

Од перничиња до саксии, деталите се внимателно избрани и му даваат шмек на домот.

Фото-прошетка низ домот на Ивана од Белград:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

На гости кај Сандра: Стилски уредена куќа во Скопје со маслинови дрвца и бохо детали (фото) „Кујната е со црни вградливи елементи, црн гранитен мијалник и скриен фрижидер. ...
На гости кај Љубица и Милош: Стан во Капиштец со широка дневна соба и разиграна детска соба (фото) „Кога по 16 години живеење во куќа, одлучивме да се преселиме во стан, прво...
На гости кај Ангела: Стан од 60m2 во Капиштец, со кујна во пастелно зелена боја и уникатни декорации... „Како архитект секогаш сум инспирирана од геометријата и модерната уметност на п...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg