Креативно: Фотелја - мандарина


Креативно: Фотелја - мандарина

Разиграната Мандарин фотелја е дизајнирана од двајца руски уметници. Мека е и флексибилна, составена од 8 сегменти, а незините мобилни и удобно поврзани делови ја прават неопходна во секој дом.

kade-bi-ja-smestile-ovaa-slatka-i-udobna-mandarina-fotelja-01

Фотелјата Мандарин е дизајн со меки и разиграни линии, што ја прави единствена. Лесно се вклопува во секој ентериер и изгледа преслатко.

Конечно ќе го пронајдете сопствениот мир и удобност, надополнет со книга и шолја кафе. Зимско овошје за топло уживање.

Кој не би ја посакал?

kade-bi-ja-smestile-ovaa-slatka-i-udobna-mandarina-fotelja-02

kade-bi-ja-smestile-ovaa-slatka-i-udobna-mandarina-fotelja-03

kade-bi-ja-smestile-ovaa-slatka-i-udobna-mandarina-fotelja-04

kade-bi-ja-smestile-ovaa-slatka-i-udobna-mandarina-fotelja-05

kade-bi-ja-smestile-ovaa-slatka-i-udobna-mandarina-fotelja-06

kade-bi-ja-smestile-ovaa-slatka-i-udobna-mandarina-fotelja-07

Би можело да ве интересира:

Кое парче мебел ќе ви го препорача секој продавач во IKEA? Маркус Енгман, главниот дизајнер на шведскиот производител за мебел, IKEA, откри...
Топла инспирација: Празнично украсени балкони и тераси Не е важно дали живеете во стан со балкон или куќа со тераса - и двете опции си ...
Сон на секоја жена со многу козметика - тоалетни масички за шминкање Доколку сте од оние коишто имаат расфрлано шминки на неколку различни места низ ...