Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Креативно: Фотелја - мандарина

Разиграната Мандарин фотелја е дизајнирана од двајца руски уметници. Мека е и флексибилна, составена од 8 сегменти, а незините мобилни и удобно поврзани делови ја прават неопходна во секој дом.

kade-bi-ja-smestile-ovaa-slatka-i-udobna-mandarina-fotelja-01

Фотелјата Мандарин е дизајн со меки и разиграни линии, што ја прави единствена. Лесно се вклопува во секој ентериер и изгледа преслатко.

Конечно ќе го пронајдете сопствениот мир и удобност, надополнет со книга и шолја кафе. Зимско овошје за топло уживање.

Кој не би ја посакал?

kade-bi-ja-smestile-ovaa-slatka-i-udobna-mandarina-fotelja-02

kade-bi-ja-smestile-ovaa-slatka-i-udobna-mandarina-fotelja-03

kade-bi-ja-smestile-ovaa-slatka-i-udobna-mandarina-fotelja-04

kade-bi-ja-smestile-ovaa-slatka-i-udobna-mandarina-fotelja-05

kade-bi-ja-smestile-ovaa-slatka-i-udobna-mandarina-fotelja-06

kade-bi-ja-smestile-ovaa-slatka-i-udobna-mandarina-fotelja-07

Би можело да ве интересира:

Внесете есенски декор во домот за нова енергија и подобро расположение Есента конечно пристигна. Време е за нова енергија во домот. Внесете поинакво ра...
10 трендови за уредување на домот кои или ги мразите или ги обожавате Кога станува збор за трендот и дизајнот на внатрешното уредување во домовите, ре...
Кои бои се идеални за дневната соба поради смирувачкиот ефект, според експерт? Пастелните жолти нијанси го подобруваат расположението и прават просторот да изг...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg