Маж го трансформираше поткровјето во плакар од соништата за својата сопруга (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
SEO Specialist 26-10-2020


Маж го трансформираше поткровјето во плакар од соништата за својата сопруга (фото)

Кога имаш креативност и талент, тогаш сѐ е возможно. Погледнете ја оваа драматична трансформација...

mazh-go-transformirashe-potkrovjeto-vo-plakar-od-sonishtata-za-svojata-sopruga-foto-01.jpg

Родолфо Кабрера (41) е изведувач на градежни работи кој штом види празен простор гледа потенцијал и знае како најдобро да го искористи.

Така, недовршеното поткровје од неговиот дом го претворил во плакар од соништата за својата сопруга.

Плакарот е модерен, минималистички и простран.

Неговото дело ги воодушеви сите:

mazh-go-transformirashe-potkrovjeto-vo-plakar-od-sonishtata-za-svojata-sopruga-foto-02.jpg

mazh-go-transformirashe-potkrovjeto-vo-plakar-od-sonishtata-za-svojata-sopruga-foto-03.jpg

mazh-go-transformirashe-potkrovjeto-vo-plakar-od-sonishtata-za-svojata-sopruga-foto-05.jpg

mazh-go-transformirashe-potkrovjeto-vo-plakar-od-sonishtata-za-svojata-sopruga-foto-04.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Фото докази дека и малата кујна може да ја уредите стилски и функционално Малите станови очекувано имаат и помали кујни, но не очајувајте дека не може да ...
Совети и идеи како да го уредите поткровјето во домот (фото) Поткровјето обично е најмалиот дел од куќата, а многу често и цели станови се на...
Идеи за „ученички катчиња“ во собата на децата каде учењето ќе им оди полесно (фото) Зависно од тоа колку се големи децата и со каков простор располагате – уредете г...

Најчитани неделава