Кај Ивана дома: „Белиот мебел ми е погодок, но изборот на ламинат ми е промашување“ (фото)

kaj-ivana-doma-beliot-mebel-mi-e-pogodok-no-izborot-na-laminat-mi-e-promashuvanje-foto-06.jpg

kaj-ivana-doma-beliot-mebel-mi-e-pogodok-no-izborot-na-laminat-mi-e-promashuvanje-foto-34.jpg

kaj-ivana-doma-beliot-mebel-mi-e-pogodok-no-izborot-na-laminat-mi-e-promashuvanje-foto-31.jpg

kaj-ivana-doma-beliot-mebel-mi-e-pogodok-no-izborot-na-laminat-mi-e-promashuvanje-foto-30.jpg

kaj-ivana-doma-beliot-mebel-mi-e-pogodok-no-izborot-na-laminat-mi-e-promashuvanje-foto-29.jpg

kaj-ivana-doma-beliot-mebel-mi-e-pogodok-no-izborot-na-laminat-mi-e-promashuvanje-foto-28.jpg

kaj-ivana-doma-beliot-mebel-mi-e-pogodok-no-izborot-na-laminat-mi-e-promashuvanje-foto-26.jpg

kaj-ivana-doma-beliot-mebel-mi-e-pogodok-no-izborot-na-laminat-mi-e-promashuvanje-foto-24.jpg

kaj-ivana-doma-beliot-mebel-mi-e-pogodok-no-izborot-na-laminat-mi-e-promashuvanje-foto-23.jpg

kaj-ivana-doma-beliot-mebel-mi-e-pogodok-no-izborot-na-laminat-mi-e-promashuvanje-foto-22.jpg

Повеќе фотографии од домот на Ивана на следната страна...


Би можело да ве интересира:

Кај Драгана дома: Есенски украсен стан во Гостивар со тикви во сите форми и бои и суво цвеќе (фото) „Препознатливо за мене е што во мојот дом секогаш сè е украсено во зависност кој...
Немаат врата во бањата, уредувале по Пинтерест – Мила Кунис и Ештон Кучер го покажаа домот, за кој г... „Сакавме куќата која е изградена од 1930-ите години да изгледа како стара штала,...
Дворче во Градско со лулашки личи на вистинско игралиште и е сон за секое дете (фото) Освен лулашките, во дворчето на Даниела и Томе има и летниковец со хамок, но и и...
5 креативни идеи како да ги изложите цртежите на вашите деца во домот Направете галерија на ѕидот или закачете ги на жица - постојат многу начини на к...
Живеам во стан од 50m2 во Скопје – одлуки што ги направив во уредувањето за кои не се каам (фото) Проточен бојлер во бањата за голем бојлер да не ми го зафаќа целиот простор, шан...
Дворче во битолско направено со мерак - летниковец, маса од буре и многу цвеќе (фото) Кога имате цвеќе и зеленило од сите страни, како и уникатни изработки, тогаш вку...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg