Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Мезиња декорирани во духот на празниците – „украдете“ некоја идеја за поинакво аранжирање (фото)

Погледнете неколку нови, инвентивни начини како да ги аранжирате и послужите вашите солени мезиња, крем салати и ролати во пресрет на празниците. 

Mezinja-dekorirani-vo-duhot-na-praznicite-01.jpg

Имаме толку многу идеи, што ќе имате проблем да одлучите која да ја испробате прва.

Кога велат „да се најаде душата, но и окото“, мора да мислат на ова:

(О)Милена | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Идеи за сервирање овошје на даска - за летните собиранки со пријателите (фото) Во топлите, летни денови нема да погрешите ако наместо тешка храна, на даската п...
7 начини како да го користите сенфот во кујната - им дава шмек на салатите, го омекнува месото Сенфот е зачин кој или ви се допаѓа или не го сакате. Професионалните готвачи, п...
Даски и мезиња во форма на елка – идеални за празничните собиранки со саканите (фото) Празничната сезона е период на собиранки и забави, а ако сте домаќин, сигурно ќе...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg