Видео интервју со Марко Новески: „Што не би делел со никој? Девојка ми, се знае“


Видео интервју со Марко Новески: „Што не би делел со никој? Девојка ми, се знае“

Што никогаш не би делел со никој, кој му е најсмешниот спомен од детството и на кого му се восхитува? Марко Новески ни беше на гости во CRNOBELO.com…

video-intervju-so-marko-noveski-sto-ne-bi-delel-so-nikoj-devojka-mi-se-znae-001.jpg

Секогаш енергичен и насмеан, ни донесе супер позитивна енергија во редакција и ни раскажа неколку луди случки и спомени од животот.

Колку девојки имал во животот и дали повеќе време сака да губи на Фејсбук или Инстаграм? Дали попрво би пеглал или би миел чинии?

Погледнете го видео интервјуто со Марко Новески:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Видео интервју со Димитар Ѓорѓиев: Како е да се биде... кик-боксер Што значи да се биде кик-боксер, колку добро се заработува и како се одлучил ток...
Видео интервју со Марјана Станојковска: „Многу се плашам од ајкули, а ... Со што би ја заменила цела трева на светот и ако е кралица кое е првото правило ...
Видео интервју со Александра Трпеска: Како е да се биде... Инстаграм б... Кога се прави најдобра фотка за на Инстаграм, каде грешат Македонките со модните...