Видео интервју со Катарина Ивановска: „Многу Македонки не треба да се манекенки и да, ќе правам свадба...на децата!“


Видео интервју со Катарина Ивановска: „Многу Македонки не треба да се манекенки и да, ќе правам свадба...на децата!“

Колку ја промени мајчинството, дали ќе прави свадба, која ѝ е најдрага насловна страница, но и дали има паднато на некоја ревија? Катарина Ивановска на гости во CRNOBELO.com…

video-intervju-so-katarina-ivanovska-mnogu-makedonki-ne-treba-da-se-manekenki-i-da-kje-pravam-svadba-na-decata-01.JPG

Сосема природна и ненаметлива, преубавата Катарина Ивановска ја посети нашата редакција и сподели детали за професионалниот, но и приватниот живот.

Таа вели дека не постојат големи тајни во светската модната индустрија, ни откри дека просечната месечна заработка на една манекенка е далеку поголема од македонската просечна плата, но и сподели кое е најскапоценото модно парче кое го поседува во својот гардеробер.

Погледнете го видео интервјуто со Катарина Ивановска:

Н. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Видео интервју со Антониа Гиговска: „Последна лага што ја кажав – бев на факултет“ Koe e jадењето без кое не може да си го замисли денот, која е најлудата работа ш...
Видео интервју со Мартија Станојковиќ: „Кога мама дозна за дечкото, ме однесе на неколку дена во Охр... Како се снаоѓа во кујната, што посакува да ѝ купи дечкото Милан за 16-ти роденде...
Видео интервју со Леонардо Хусеини: Како е да се биде... танчар и кореограф Кој го открил неговиот талент, дали Македонците ги бидува за танцување, знае ли ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg