Видео интервју: Жаре 1 на 1 ни откри засрамувачки момент од емисија, кој му се има налутено и дали ќе играме на свадба


Видео интервју: Жаре 1 на 1 ни откри засрамувачки момент од емисија, кој му се има налутено и дали ќе играме на свадба

Кој гостин му има одбиено гостување во емисијата „Еден на Eден“,  но и дали ќе играме на свадба во блиска иднина? Жарко Димитриоски гостин во CRNOBELO.com…

video-intervju-zharko-dimitrioski-ni-otkri-zasramuvachki-moment-od-emisija-koj-mu-se-ima-naluteno-i-dali-kje-igrame-na-svadba-01.JPG

Важи за исклучително врвен професионалец во својата работа, но мораме да потврдиме дека го остави истиот впечаток и откако го направивме интервјуто со него. Без многу двоумење седна на „жешкото столче“ и од прва ни одговори на сите интересни, но и помалку незгодни прашања.

Тој вели дека не одговара на лоши коментари по социјалните мрежи, вклучително и на коментарите од мајка си, сподели дека постојано вика по режијата додека тече снимањето, но и ни откри кое е правилото број еден што треба секој гостин да го испочитува во неговата емисија.

Погледнете го интервјуто со Жаре „Еден на Еден“:

Н. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Видео интервју со Леонардо Хусеини: Како е да се биде... танчар и кореограф Кој го открил неговиот талент, дали Македонците ги бидува за танцување, знае ли ...
Видео интервју со Антониа Гиговска: „Последна лага што ја кажав – бев на факултет“ Koe e jадењето без кое не може да си го замисли денот, која е најлудата работа ш...
Видео интервју со актерот Жарко Димоски: „На светот очајно му се потребни мир и тишина“ Како ќе изгледаше ако беше од Марс, што ќе направи ако го нападне алигатор и кој...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg