Видео интервју со Светлана Црнокрак: „Се имам насмеано на вести кога не треба, првиот бакнеж ми беше на 13 години“


Видео интервју со Светлана Црнокрак: „Се имам насмеано на вести кога не треба, првиот бакнеж ми беше на 13 години“

Без кое модно парче не излегува од дома, кога ѝ се случил првиот бакнеж и каква е во приватно издание? Светлана Црнокрак на гости во CRNOBELO.com…

video-intervju-so-svetlana-crnokrak-se-imam-nasmeano-vo-zhivo-koga-ne-treba-prviot-baknezh-mi-beshe-na-13-godini-01.jpg

Ова прекрасно телевизиско лице може честопати  да го забележите на екраните во улога на ТВ презентер, но овојпат таа исклучиво за редакцијата на Црнобело се одлучи да излезе од таа улога и дозволи да ја запознаеме од еден поинаков агол.

Таа вели дека честопати се случува да ја изневери „идиотот“ на ТВ вести, сподели дека нејзиниот град на љубовта е Гостивар, но и ја искористи приликата да го предизвика својот сопруг Мики Црнокрак на партија кошарка.

Погледнете го интервјуто со Светлана Црнокрак:

Н. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Видео интервју со Михаил Караколев: Како е да се биде... пожарникар Како изгледа да се справуваш со бесните огнени јазли и секојдневно да го ризикув...
Видео интервју со Гоце САФ: „Никогаш не сум земал бакшиш, а највисок што сум го вратил е 800 евра“ Како започнува еден ден на Гоце САФ, знаат ли скопјани да се забавуваат, кој е н...
Видео интервју со д-р Александар Митов: „Лимонот на гладно не е штетен, на моите деца не им давам чи... Со што го започнува денот, дали кафе се пие пред или по појадок, но и колку е но...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg