Јелена Карлеуша е бикини божица - доминира со провокативни фотки од плажите на Дубаи


Јелена Карлеуша е бикини божица - доминира со провокативни фотки од плажите на Дубаи

Во високи штикли и минималистички костими за капење, српската кралица и божица, како што самата се нарекува, позира на плажите во Дубаи.

jelena-karleusha-e-bikini-bozhica-dominira-so-provokativni-fotki-od-plazhite-na-dubai-01.jpg

Како што во една прилика самата изјави дека нејзините фотки не се фотошопирани туку навистина е божица, Карлеуша повторно сака да го докаже истото.

Деновиве таа ужива во Дубаи, а очекувано на фотките оттаму се пофали со својата идеална фигура.

Минималистички костими за капење, корсети, високи штикли и провокативни пози – српската кралица како што самата се нарекува, доминира на Инстаграм:

jelena-karleusha-e-bikini-bozhica-dominira-so-provokativni-fotki-od-plazhite-na-dubai02.jpg

jelena-karleusha-e-bikini-bozhica-dominira-so-provokativni-fotki-od-plazhite-na-dubai03.jpg

jelena-karleusha-e-bikini-bozhica-dominira-so-provokativni-fotki-od-plazhite-na-dubai06.jpg

jelena-karleusha-e-bikini-bozhica-dominira-so-provokativni-fotki-od-plazhite-na-dubai05.jpg

jelena-karleusha-e-bikini-bozhica-dominira-so-provokativni-fotki-od-plazhite-na-dubai04.jpg

jelena-karleusha-e-bikini-bozhica-dominira-so-provokativni-fotki-od-plazhite-na-dubai07.jpg

М. М. | Црнобело / Фото: Инстаграм

Би можело да ве интересира:

Коњаница и пендреци на народ, камења и факли на полиција – Бруталните протести во Србија низ фотки и... Бурните протести кои пред 2 дена започнаа во Белград, се проширија и во другите ...
„Женкар, секогаш со различна“ – Дали ова е избраничката на хрватскиот заводник Хаусер, со која ужива... Изгледа Стјепан Хаусер конечно го откри ликот на прекрасната девојка со која ред...
Еден од најубавите парови во Србија објави невидени фотки од синчето по преселбата во Франкфурт Софија Милошевиќ, позната како Софи Мило, го покажа синчето со очи исти како неј...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg