Анастасија Ражантовиќ во совршено бикини издание со полу-танга во Мексико (фото)


Анастасија Ражантовиќ во совршено бикини издание со полу-танга во Мексико (фото)

anastasija-razhantovikj-vo-sovrsheno-bikini-izdanie-na-maldivi-foto-01.jpg

Периодов Анастасија Ражнатовиќ ужива во Мексико. Сончање на бескрајно долгите бели песочни плажи, капење во тиркизна вода и уживање во совршената атмосфера.

anastasija-razhantovikj-vo-sovrsheno-bikini-izdanie-na-maldivi-foto-02.jpg

Таа се одлучи за едноставен модел на црн костим за капење во кој изгледа одлично.

anastasija-razhantovikj-vo-sovrsheno-bikini-izdanie-na-maldivi-foto-03.jpg

Фотки од Анастасија:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

„Женкар, секогаш со различна“ – Дали ова е избраничката на хрватскиот заводник Хаусер, со која ужива... Изгледа Стјепан Хаусер конечно го откри ликот на прекрасната девојка со која ред...
Србинка без раце живее со полн здив, освојува први места и има партнер што ја сака до небото (фото) Насмеана, позитивна, успешна и вљубена... Дејана Бачко е девојка за која само не...
Анастасија Ражнатовиќ на Малдиви, Карлеуша во ултра тесен корсет: Што прават регионалните ѕвезди на ... Ќерката на Цеца го покажа извајаното тело во бикини на рајските плажи на Малдиви...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg