Факти за Нина Радуловиќ - една од најубавите Србинки и бивша сопруга на Бранислав Лечиќ, кој е обвинет за сексуално малтретирање


Факти за Нина Радуловиќ - една од најубавите Србинки и бивша сопруга на Бранислав Лечиќ, кој е обвинет за сексуално малтретирање

Убавата српска водителка не ги коментира обвинувањата за наводното силување кое го извршил нејзиниот поранешен сопруг, кој е повеќе од 30 години постар од неа и со кого има 10-годишен син.

fakti-za-nina-radulovikj-edna-od-najubavite-srbinki-i-bivsha-sopruga-na-branislav-lechikj-obvinet-za-seksualno-maltretiranje-01.jpg

Пред извесен период српската јавност, па и целиот регион, беше разбрануван од сведоштво за силување во српската филмска индустрија, откако актерката Даниела Штајнфелд во интервју отворено го разоткри колегата Бранислав Лечиќ и го обвини за сексуална злоупотреба.

Тој зад себе има два брака, од кои вториот со Нина Радуловиќ, една од најубавите српски водителки.

Бранислав и Нина биле во брак од 2010 до 2017 година и заедно го имаат синот Лав (10), кој периодов се соочува со сурови коментари од соучениците поради наводното силување кое го извршил неговиот татко, па поради тоа извесен период нема да посетува настава, туку ќе учи онлајн.

Нина Радуловиќ не коментираше ништо по повод обвинувањата кон нејзиниот поранешен сопруг, но сепак се најде среде скандалот. Нејзините родители пак го поддржаа својот поранешен зет и изјавија дека веруваат дека е невин.

Нејзиниот татко Бранислав Радуловиќ за еден српски медиум изјави: „Лека и јас сме луѓе во години, често се гледаме и апсолутно сум сигурен дека е невин. Тој секој викенд го минува со синот Лав, а понекогаш и јас одам на ручек со нив. Прекрасен татко е, води сметка за синот и плаќа алиментација. Што и да му затреба на детето, тој е тука. Ние двајца имаме фантастичен однос, како никогаш да не се разделија со мојата Нина. Шокиран сум од обвинувањата за силување, верувам дека е невин.“

На следната страна факти за Нина Радуловиќ...Би можело да ве интересира:

Еден од најубавите парови во Србија објави невидени фотки од синчето по преселбата во Франкфурт Софија Милошевиќ, позната како Софи Мило, го покажа синчето со очи исти како неј...
„На моето НЕ, тој ме однесе некаде среде ноќ и ме мачеше“ – Српска актерка го обвини за силување сво... Деновиве српската јавност повторно е разбранувана од уште едно сведоштво за силу...
Северина (48): „По секс снимката 6 месеци не излегов од дома, браво за Милена Радуловиќ и Даниела Шт... За порно снимката од 2004 година Северина отворено вели дека до ден денес луѓето...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg