Сите мислеа дека е гола – ќерката на Дино Дворник покажа како ги крие гаќите под фустанот со огромен шлиц (видео)

Ќерката на познатиот хрватски музичар Дино Дворник, Ела на црвениот тепих на настан на хрватски магазин се појави во бел фустан со шлиц до стомакот, а сите се прашуваа дали носи долна облека под него. Таа реши да покаже дека и со таков шлиц може да носите долна облека, ако се послужите со едноставен трик.

kjerkata-na-dino-dvornik-pokazha-dali-i-kako-noseshe-dolna-obleka-na-crveniot-tepih-vo-zagreb-foto-01.jpg

Ќерката на Дино Дворник, Ела (31) на роденденската забава на хрватското издание на магазинот Story се појави во бела гламурозна тоалета со висок шлиц, а на Инстаграм објави видео на кое се гледа како камерата кружи околу неа и „ѕирка“ под фустанот.

Во коментарите до видеото, голем број нејзини обожаватели го поставија истото прашање: „Дали носи долна облека под него?“

Таа одлучи да им одговори на своите следбеници така што објави кратко видео во кое покажа со каков трик се послужила за да ја скрие долната облека.

Погледнете за што се работи:

Инаку, Ела Дворник во минатото се занимаваше со музика, како нејзиниот славен татко, а денес е успешна инфлуенсерка. Таа е омажена за 13 години повозрасниот бизнисмен Чарлс Пирс (43) со кого има две деца.

 Прочитајте и Ќерката на Дино Дворник за бурниот љубовен живот: „Еден бивши ме тепаше и ме изневеруваше, друг отиде во секта“

Б. С. Б. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

„Во Црна Гора ме касна рибата-змеј што се појави и во Грција - како ногата да ми беше во пламен, ќе ... „Стискам заби, но чувството беше како ногата да сум ја ставила во пламен. Партне...
Анастасија Ражнатовиќ навива за дечкото, Драган Бјелогрлиќ со синот: Српската естрада на трибините в... Анастасија Ражнатовиќ од трибините навиваше за нејзиниот дечко Немања Гудељ, а м...
Милица Дабовиќ од Survivor зборува за профилот на сајт за возрасни: „Немам намера да продавам порно ... „Во моментов работам на отварање на мојот бутик, сакам да продавам облека, не зн...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg