Романтична вечера со гитара, црвени рози: Како познатите Македонци го прославија Валентајн?

Горан Пандев, Елена Најдоски, Давид Темелков се само дел од познатите Македонци кои не ја кријат љубовта кон своите сакани. На Инстаграм тие објавија љубовни фотографии и открија како го одбележаа Валентајн...

romantichna-vechera-so-gitara-crveni-rozi-kako-poznatite-makedonci-go-proslavija-valentajn-01.jpg

Денот на виното и љубовта многу Македонци го прославија со своите сакани. Си разменија подароци, објавија заеднички фотографии на социјалните мрежи, си напишаа љубовни пораки...

Елена Најдоски организираше вечера дома со неколку блиски. За уживањето да биде уште поголемо, на гостите им пееше музичар со гитара.

Тамара Тодевска беше на романтична вечера со дечкото Лука Радовиќ, Горан Пандев објави фотографија со сопругата Надица, а љубовна фотка со сопругата објави и пејачот Давид Темелков.

Како го одбележаа Валентајн познатите Македонци?

Горан Пандев

romantichna-vechera-so-gitara-crveni-rozi-kako-poznatite-makedonci-go-proslavija-valentajn-06.jpg

Кристина Арнаудова

romantichna-vechera-so-gitara-crveni-rozi-kako-poznatite-makedonci-go-proslavija-valentajn-03.jpg

Елена Петреска

romantichna-vechera-so-gitara-crveni-rozi-kako-poznatite-makedonci-go-proslavija-valentajn-07.jpg

romantichna-vechera-so-gitara-crveni-rozi-kako-poznatite-makedonci-go-proslavija-valentajn-10.jpg

Марис Џолин

romantichna-vechera-so-gitara-crveni-rozi-kako-poznatite-makedonci-go-proslavija-valentajn-08.jpg

Давид Темелков

romantichna-vechera-so-gitara-crveni-rozi-kako-poznatite-makedonci-go-proslavija-valentajn-04.jpg

Моника Коцарева

romantichna-vechera-so-gitara-crveni-rozi-kako-poznatite-makedonci-go-proslavija-valentajn-02.jpg

Продолжува на следната страница...Би можело да ве интересира:

Елена Најдоски во Грција, Владимир Четкар на Охридско Езеро - Кои познати Македонци ја дочекаа есент... Едни во Грција, други во Турција, трети на Јадранско Море - многу познати Македо...
Антониа Гиговска со провокативна фотосесија за Денот на вљубените „Дали ќе бидеш мојот Валентин“ – напиша Антониа Гиговска до фотките на кои позир...
Познати Македонци коишто зад себе имаат (барем) по еден брак Кои познати Македонци зад себе имаат по еден, а кој по 4 неуспешни бракови? Кој ...
Маврово, Копаоник, Алпи: Каде зимуваа познатите Македонци? Едни се забавуваа на снегот на нашите планини, други избраа дестинации во соседс...
Уникатни имиња на децата на познатите Македонци: Гаиа, Кира, Киан Катарина Ивановска ја има ќерката Кира, Слаткар го крсти синот Моша, а Тони Зен ...
Светлана и Мики Црнокрак, среќни и заљубени, прославија 26 години во брак Со фотографија од денот на свадбата од 1997 година, Мики Црнокрак откри дека сла...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg