Илина Арсова се пожали на цените во Охрид, Пандев се дружеше со Мурињо: Што прават македонските ѕвезди на Инстаграм?

Маја Гроздановска Панчева славеше роденден, а Дарко Илиевски објави прва фотка со ќерката. Што правеа македонските ѕвезди на Инстаграм минатата недела?

darko-ilievski-ja-pokazha-kjerkata-ilina-arsova-se-pozhali-na-cenite-vo-ohrid-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-01.jpg

Емра Куртишова се забавуваше на свадба со сопругот, а дека е на свадба откри и младата пејачка Барбара Ракичевиќ.

Македонската фудбалска легенда Горан Пандев настапи за тимот на светот на ревијален натпревар против некогашните најдобри романски фудбалери.

Тој влезе како резерва, даде гол и се дружеше со својот поранешен тренер Жозе Мурињо.

„Секогаш специјалниот“, напиша Пандев на фотката што ја сподели на Инстаграм Стори, а и Мурињо му врати во ист стил.

„Македонскиот крал“, напиша легендарниот стратег на своето Стори.

darko-ilievski-ja-pokazha-kjerkata-ilina-arsova-se-pozhali-na-cenite-vo-ohrid-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-19_copy.jpg

Што правеа македонските ѕвезди на Инстаграм минатата недела?

Дарко Илиевски објави прва фотографија со ќерката

Цеце Тодосова со децата и сопругот во природа

darko-ilievski-ja-pokazha-kjerkata-ilina-arsova-se-pozhali-na-cenite-vo-ohrid-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-16.jpg

darko-ilievski-ja-pokazha-kjerkata-ilina-arsova-se-pozhali-na-cenite-vo-ohrid-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-17.jpg

darko-ilievski-ja-pokazha-kjerkata-ilina-arsova-se-pozhali-na-cenite-vo-ohrid-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-15.jpg

darko-ilievski-ja-pokazha-kjerkata-ilina-arsova-se-pozhali-na-cenite-vo-ohrid-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-18.jpg

Емра Куртишова со сопругот Петар Стојанов на свадба

darko-ilievski-ja-pokazha-kjerkata-ilina-arsova-se-pozhali-na-cenite-vo-ohrid-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-13.jpg

darko-ilievski-ja-pokazha-kjerkata-ilina-arsova-se-pozhali-na-cenite-vo-ohrid-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-14.jpg

darko-ilievski-ja-pokazha-kjerkata-ilina-arsova-se-pozhali-na-cenite-vo-ohrid-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-02.jpg

Горан Пандев

darko-ilievski-ja-pokazha-kjerkata-ilina-arsova-se-pozhali-na-cenite-vo-ohrid-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-02_1.jpg

darko-ilievski-ja-pokazha-kjerkata-ilina-arsova-se-pozhali-na-cenite-vo-ohrid-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-11.jpg

darko-ilievski-ja-pokazha-kjerkata-ilina-arsova-se-pozhali-na-cenite-vo-ohrid-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-10.jpg

Илина Арсова се врати во Македонија, па се пожали на високите цените во Охрид и ги спореди со оние во Мајами

Продолжува на следната страница...Би можело да ве интересира:

Мешана салата - 340 денари, шопска - 360 денари: Какви се цените во Охрид ова лето 2023-та? Во Охрид годинава во еден ресторан мешаната салата чини 340 денари, а шопската 3...
Дарко Илиевски доби ќерка – Ѝ даде име со посебно значење за семејството „Среќата го достигна својот максимум. Ми се роди ќерка. Ана Ирена Илиевска ни до...
Пар од САД е воодушевен од посетата на Македонија: „Охрид во есен е прекрасен, земјава е мало парче ... „Ова е мало парче рај, скриениот бисер на Европа“ – млад американски пар е вооду...
Фудбалерот Дарко Велковски и Тамара Чуприна подготвуваат свадба со сите адети, 18 месеци откако се в... Со многу адети, месење домашна погача и редење на венче на влезната врата, Тамар...
Ќерката на Хелена Роза е вистинска убавица: Кјара сака фитнес и студира право Ќерката на Хелена Роза, Кјара Гоља (25), скоро една деценија ужива во животот на...
Павле Камилоски прави склекови на паркинг на Водно, Дац слави роденден: Што прават македонските ѕвез... Водителката Елена Стојановска објави ретка семејна фотографија со сопругот и ќер...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg