Нови фотки од априлскиот снег на Попова Шапка
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Нови фотки од априлскиот снег на Попова Шапка

Викендов сите беа изненадени од новата доза на снег кој падна на Попова Шапка.

novi fotki-od-aprilskiot-sneg-na-popova-shapka-001.jpg

Скијачите пресреќни што сезоната малку се продолжи, иако календарски е веќе пролет.

Останатите, се прашуваат дали зимата некогаш конечно ќе заврши.

Викендов Попова Шапка изгледаше вака, според официјалните Фејсбук фотки:

novi fotki-od-aprilskiot-sneg-na-popova-shapka-06.jpg

novi fotki-od-aprilskiot-sneg-na-popova-shapka-05.jpg

novi fotki-od-aprilskiot-sneg-na-popova-shapka-04.jpg

novi fotki-od-aprilskiot-sneg-na-popova-shapka-03.jpg

novi fotki-od-aprilskiot-sneg-na-popova-shapka-02.jpg

novi fotki-od-aprilskiot-sneg-na-popova-shapka-01.jpg

М. Д. | Црнобело