Викторија Лоба блеска како заштитно лице на City Fashion
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Doktor 03-06-2020


Викторија Лоба блеска како заштитно лице на City Fashion

Познатата македонска пејачка и трендсетерка Викторија Лоба е синоним за следење на светските трендови и јавна личност која без разлика на приликата, секогаш е уникатна градска девојка облечена со стил.

viktorija-loba-bleska-kako-zashtitno-lice-na-city-fashion-01.jpg

Токму затоа како логична се наметна нејзината соработка со City Fashion Woman, ексклузивниот бренд во чие богато портфолио се наоѓаат имиња како Emporio Armani, Karl Lagerfeld, Armani Exchange, Michael Kors, Elisabetta Franchi, Furla, Versace Јeans, Fracomina, Betty Barclay и други светски модни брендови со кои City Fashion контиунирано ги задоволува потребите и желбите на своите потрошувачи, пред се со изборот на висококвалитетни производи.

Во продолжение се дел од фотографиите на прекрасната Викторија Лоба облечена во единствените модели на висока мода достапни во City Fashion Woman во Скопје Сити Мол.

viktorija-loba-bleska-kako-zashtitno-lice-na-city-fashion-02.jpg

viktorija-loba-bleska-kako-zashtitno-lice-na-city-fashion-03.jpg

viktorija-loba-bleska-kako-zashtitno-lice-na-city-fashion-04.jpg

viktorija-loba-bleska-kako-zashtitno-lice-na-city-fashion-05.jpg

viktorija-loba-bleska-kako-zashtitno-lice-na-city-fashion-06.jpg

viktorija-loba-bleska-kako-zashtitno-lice-na-city-fashion-07.jpg

viktorija-loba-bleska-kako-zashtitno-lice-na-city-fashion-08.jpg

viktorija-loba-bleska-kako-zashtitno-lice-na-city-fashion-09.jpg

viktorija-loba-bleska-kako-zashtitno-lice-na-city-fashion-10.jpg

viktorija-loba-bleska-kako-zashtitno-lice-na-city-fashion-11.jpg

viktorija-loba-bleska-kako-zashtitno-lice-na-city-fashion-12.jpg

viktorija-loba-bleska-kako-zashtitno-lice-na-city-fashion-13.jpg