Видео прошетка по зелениот покрив на ГТЦ
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Оператор 06-12-2019
Продавач 06-12-2019


Видео прошетка по зелениот покрив на ГТЦ

Покривот на ГТЦ кој до лани беше речиси неискористен, сега стана атрактивен простор со зелена површина за одмор, рекреација и културно забавен живот за сите посетители, стои на Фејсбук објавата на Град Скопје.

78289370_2728035503909311_8953051665737449472_o.jpg

Покривот на ГТЦ, каде досега немавме добра причина да отидеме, од 3-ти декември оваа година доби комплетна трансформација.

69692010_2732655706780624_990946068692729856_n.jpg

78182266_2732655703447291_7503746549776646144_n.jpg

78566164_2727808423932019_944009124188782592_o.jpg

Сега дефинитивно го додаваме на листата како место кое мора да се посети во Скопје.

Кратко видео- разгледување:

M. Д. | Црнобело
Фото: Фејсбук на Град Скопје