Сашко Коцев прослави 8 години брак - одбележа со свадбена фотографија со Смиљана
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Сашко Коцев прослави 8 години брак - одбележа со свадбена фотографија со Смиљана

Шармантниот актер со фотографија од свадбата ја одбележа 8-та годишнина од бракот со саканата Смиљана, со која во 2017 ја добија ќеркичката Јоана.

sashko-kocev-proslavi-8-godini-od-brak-01.jpg

Сашко Коцев вчера (22.09) прослави 8 години од брак со својата сакана Смиљана Бундовска. Актерот и шармантната докторка се венчаа во 2012 година во Куршумли Ан, а во 2017 година се реализираа и во улогата на родители.

Тие ја добија ќеркичката Јоана.

Инаку, Коцев ја запроси Смиљана јавно на манифестацијата Златна бубамара на популарноста.

sashko-kocev-proslavi-8-godini-brak-odbelezhi-so-svadbena-fotografija-so-smiljana-06.jpg

Коцев не објавува јавно многу фотографии од својата приватност, но затоа со своите шеговити статуси е омилен на Фејсбук:

sashko-kocev-proslavi-8-godini-brak-odbelezhi-so-svadbena-fotografija-so-smiljana-05.jpg

sashko-kocev-proslavi-8-godini-brak-odbelezhi-so-svadbena-fotografija-so-smiljana-03.jpg

sashko-kocev-proslavi-8-godini-brak-odbelezhi-so-svadbena-fotografija-so-smiljana-02.jpg

sashko-kocev-proslavi-8-godini-brak-odbelezhi-so-svadbena-fotografija-so-smiljana-01.jpg

sashko-kocev-proslavi-8-godini-brak-odbelezhi-so-svadbena-fotografija-so-smiljana-04.jpg

Фотки од Сашко и Смиљана и нивната ќерка Јоана:

sashko-kocev-proslavi-8-godini-od-brak-04.jpg

sashko-kocev-proslavi-8-godini-od-brak-02.jpg

sashko-kocev-proslavi-8-godini-od-brak-16.jpg

sashko-kocev-proslavi-8-godini-od-brak-17.jpg

sashko-kocev-proslavi-8-godini-od-brak-05.jpg

sashko-kocev-proslavi-8-godini-od-brak-14.jpg

sashko-kocev-proslavi-8-godini-od-brak-13.jpg

sashko-kocev-proslavi-8-godini-od-brak-12.jpg

Уште фотографии на следната страна...Најчитани неделава