Ѕирнете во дел од најубавите гардеробери на Македонки (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
продавач 17-09-2021


Ѕирнете во дел од најубавите гардеробери на Македонки (фото)

Тие имаат гардеробери за какви сонувале уште како мали девојчиња, со место за многу облека, тон чевли и чанти. Од Охрид до Скопје дел од најубавите гардеробери на Македонки...

dzirnete-vo-del-od-najubavite-garderoberi-na-makedonki-foto-01.jpg

Огромен гардеробер со многу парчиња облека, чевли, чанти и модни додатоци е сон речиси на секоја жена. Некои Македонки ја имаат среќата да имаат токму таков гардеробер од соништатата.

На Ана Ристова од Охрид токму гардероберот во нејзината семејна куќа во Охрид ѝ е омилено место за позирање.

Аделина Тахири, Александра Шијакоска, Зои Блаж исто така се девојки кои дома си направиле гардеробер каков што посакувале уште како мали девојчиња.

Ѕирнете во дел од најубавите гардеробери на некои Македонки:

Ана Ристова

Александра Шијакоска

Аделина Тахири

Уште 3 гардеробери на следната страна...Би можело да ве интересира:

Провокативни пози, изјава на љубов на сопругот: Аделина Тахири на летување во Албанија (фото) Атрактивната русокоса ужива со сопругот покрај Јонското Море во Албанија и му из...
Туна објави фотка со новороденчето, Лила се сонча на плажа: Што прават македонските ѕвезди на Инстаг... „Каков прекрасен крај на совршено патување. Ви благодарам на сите пораки и поддр...
Аделина Тахири вљубена со сопругот на плажа и со уникатен пирс над градите Пирсот на градната коска е нов моден тренд во светот, а полека доаѓа и кај нас. ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg