Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 08-08-2022
Технолог 08-08-2022
Шивач/ки 08-08-2022


Елена Стефановска на момински викенд, Тамара Тодевска во Србија: Што прават македонските ѕвезди на Инстаграм деновиве?

Сара Мејс влезе во деветтиот месец од бременоста и со видео прикажа како ѝ мрда стомакот, додека бебето клоца, а нејзината ќеркичка Илина му се радува. Водителката Елена Стефановска е на момински викенд со пријателките во Грција, пред свадбата, а Антониа Гиговска во танга бикини во Црна Гора.

na-sara-mejs-i-mrda-stomakot-dodeka-bebeto-kloca-elena-stefanovska-napravi-mominska-zabava-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-denovive-01.jpg

Билјана Дебарлиева објави фотка од младоста и напиша: „Некои заборавени фотографии ти го даваат она чувство дека е убаво да се потсетиш на младоста. Далечната 1998-ма, 99-та...“

Тамара Тодевска беше на настан во Србија, а Марјана Станојковска се релаксира на море.

Што прават македонските ѕвезди на Инстаграм деновиве?

Елена Стефановска (на моминска забава во Грција)

na-sara-mejs-i-mrda-stomakot-dodeka-bebeto-kloca-elena-stefanovska-napravi-mominska-zabava-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-denovive-02.jpg

Тамара Тодевска

https://www.instagram.com/p/CfFEjw3K1df/

Тијана Дапчевиќ

Стефан Лазаров

Јана Серафимова 

https://www.instagram.com/p/CfLu4qirHb0/

https://www.instagram.com/p/CfG1BFfMGpz/

Марјана Станојковска

Димитар Андоновски (со Сергеј Четковиќ)

Уште 6 ѕвезди на следната страна...Би можело да ве интересира:

Сара Мејс како Баба Мразица на осветлувањето на 12-метарската елка во East Gate Mall (фото) Со впечатлив стајлинг и новогодишни песни, Сара Мејс беше дел од осветлувањето н...
Сара Мејс во осмиот месец од бременоста влезе во базен со ајкули, заштитена во кафез (видео) „Дури си во базенот со ајкулчињата слатки си земаш една школка и после бисерот о...
Сара Мејс го покажа трудничкото стомаче во 5-тиот месец од бременоста (фото) Со шарен стајлинг и огромна насмевка на лицето, Сара Мејс го истакна трудничкото...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg