Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
АРХИТЕКТ 30-01-2023


Врчак конечно во јавност, Тамара Тодевска никогаш посекси: Што прават македонските ѕвезди деновиве?

Изминативе денови ги одбележи спектакуларниот концерт на ДНК, каде публиката пееше во еден глас на хитовите на Панчо и Андреј, а Тамара Тодевска како гостинка се појави пофит од кога било. Стилистот Арменд Рамадани објави фотографија со Раде Врчаковски Врчак, некогашен македонски пејач за која публиката постојано испраќа апели „Врати се Врчак“ на сцената.

vrchak-konechno-vo-javnost-bojana-nushkova-vo-transparenten-gradnik-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-denovive-01.jpg

Раде Врчаковски Врчак видно ослабен, но со својата препознатлива фризура, Каролина Гочева во друштво на својот пријател и стилист Дадар, а пак ДНК со концерт по повод 20 години кариера, кој долго, долго нема да биде заборавен.

Што правеа македонските ѕвезди деновиве:

Арменд Рамадани и Раде Врчаковски Врчак

Панчо и Андреј од ДНК

Тамара Тодевска

Бојана Нушкова

Лара Трпческа и тимот за детската Евровизија

Вера Јанковиќ

Уште 6 ѕвезди на следната страна...Би можело да ве интересира:

Лила во пустината Вади Рум, Дарко Велковски и Тамара во Рим: Што прават македонските ѕвезди деновиве... Фудбалерот Дарко Велковски и неговата сакана Тамара Чуприна уживаат во Рим, а па...
Тамара Чуприна со синот Ведран во Дубаи - тато Дарко Велковски игра за клуб во Саудиска Арабија (фот... Кога има љубов, тогаш не е тешко да се функционира и на различни краишта од свет...
Тамара Тодевска и Мачка го прославија 4-иот роденден на синот со тематска забава со торта Бетмен мин... Со двајца суперхерои, многу балони и торта по негов вкус, Дарен го прослави 4-ио...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg