Антониа Гиговска откри дека е бремена и партнерот ја запросил: „Умирам од среќа… си славам“

„Долго време чекавме, а сега дојде време да ја споделиме најголемата среќа со вас. Умирам од среќа… си славам. Роденден, бепче, прстен, сè“ – Антониа Гиговска е бремена, а сподели и дека партнерот ја побарал за сопруга.

antonia-gigovska-e-bremena-a-partnerot-ja-pobaral-i-za-zhena-umiram-od-srekja-si-slavam-01.jpg

Со Инстаграм објава, Антониа Гиговска сподели дека е бремена, како и дека саканиот - музичарот Роберт Спасенцовски - ја побарал за сопруга.

„Долго време молчевме, а сега дојде време да ја споделиме најголемата среќа со вас.

Малечко мое. Отсега секој мој роденден ќе го славиме заедно.

Среќен роденден за мене и погодете кој ќе биде мајка.

ПС: Прстенот го бирал САМ. Умирам од среќа… си славам. Роденден, бепче, прстен, сè“, пишува младата пејачка во објавата.

antonia-gigovska-e-bremena-a-partnerot-ja-pobaral-i-za-zhena-umiram-od-srekja-si-slavam-03.jpg

antonia-gigovska-e-bremena-a-partnerot-ja-pobaral-i-za-zhena-umiram-od-srekja-si-slavam-4.jpg

antonia-gigovska-e-bremena-a-partnerot-ja-pobaral-i-za-zhena-umiram-od-srekja-si-slavam-02.jpg

antonia-gigovska-e-bremena-a-partnerot-ja-pobaral-i-za-zhena-umiram-od-srekja-si-slavam-06.jpg

Повеќе фотки од Антониа и вереникот на следната страница...Би можело да ве интересира:

Антониа Гиговска ужива во првите денови со синот Киан: „Колаче мое“ „Таткото уморен“, вели пејачката Антониа Гиговска, која покажа како ги поминува ...
Антониа Гиговска го откри полот на бебето - со сопругот очекуваат момче Пејачката со претходна најава точно во 12 часот го откри полот на бебето, таа и ...
Антониа Гиговска за мајчинството: „Тешко е првите 2 недели со бебе, имам уште само 5kg вишок“ „Болницата не ја менувам за ништо. Максимално посветени од самиот старт. Ги...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg