Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
АРХИТЕКТ 30-01-2023


Антониа Гиговска откри дека е бремена и партнерот ја запросил: „Умирам од среќа… си славам“

„Долго време чекавме, а сега дојде време да ја споделиме најголемата среќа со вас. Умирам од среќа… си славам. Роденден, бепче, прстен, сè“ – Антониа Гиговска е бремена, а сподели и дека партнерот ја побарал за сопруга.

antonia-gigovska-e-bremena-a-partnerot-ja-pobaral-i-za-zhena-umiram-od-srekja-si-slavam-01.jpg

Со Инстаграм објава, Антониа Гиговска сподели дека е бремена, како и дека саканиот - музичарот Роберт Спасенцовски - ја побарал за сопруга.

„Долго време молчевме, а сега дојде време да ја споделиме најголемата среќа со вас.

Малечко мое. Отсега секој мој роденден ќе го славиме заедно.

Среќен роденден за мене и погодете кој ќе биде мајка.

ПС: Прстенот го бирал САМ. Умирам од среќа… си славам. Роденден, бепче, прстен, сè“, пишува младата пејачка во објавата.

antonia-gigovska-e-bremena-a-partnerot-ja-pobaral-i-za-zhena-umiram-od-srekja-si-slavam-03.jpg

antonia-gigovska-e-bremena-a-partnerot-ja-pobaral-i-za-zhena-umiram-od-srekja-si-slavam-4.jpg

antonia-gigovska-e-bremena-a-partnerot-ja-pobaral-i-za-zhena-umiram-od-srekja-si-slavam-02.jpg

antonia-gigovska-e-bremena-a-partnerot-ja-pobaral-i-za-zhena-umiram-od-srekja-si-slavam-06.jpg

Повеќе фотки од Антониа и вереникот на следната страница...Би можело да ве интересира:

Антониа Гиговска во најелегантното издание досега - блеска во раскошна тоалета на настан (фото) Без накит, но со фустан кој говори сам за себе доволно, Антониа Гиговска блесна ...
Горан Алачки ѝ слави роденден на саканата, Светлана Црнокрак блеска со холивудски гламур: Што прават... Горан Алачки го прослави 59-иот роденден на неговата сакана Марина, Кристина Дим...
Вирален статус на Драган Спасов Дац: „Скопје мое, те плукаат ли? Но, им кажа ли за плажите на Вардар... „Скопје, им кажа ли за плажите на Вардар? За корзото на плоштад и за корзот...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg