Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
АРХИТЕКТ 30-01-2023


Даниел Кајмакоски објави фотографии од свадбата - ѝ става бурма на саканата, ја прегрнува

Даниел уште не го открива името на својата избраничка, но откри дека црнокосата убавица со прекрасна насмевка ја вади најдобрата верзија од него. Со фотографиите од регистрацијата во матично тој сподели емотивна посвета за неа.

daniel-kajmakoski-objavi-fotografii-od-svadbata-i-stava-burma-na-sakanata-ja-pregrnuva-01.jpg

Даниел Кајмакоски се ожени по вторпат викендов, а денес (23.01) објави фотографии од мигот на регистрација во матично.

daniel-kajmakoski-objavi-fotografii-od-svadbata-i-stava-burma-na-sakanata-ja-pregrnuva-02.jpg

Тој со својата избраничка разменува бурми и емотивно се прегрнува.

Во описот на фотографиите Даниел на Инстаграм напиша:

„Те сакам, не само за тоа што си, туку за тоа што сум јас кога сум со тебе. Ти благодарам што ја вадиш најдобрата верзија од мене.“

daniel-kajmakoski-objavi-fotografii-od-svadbata-i-stava-burma-na-sakanata-ja-pregrnuva-04.jpg

daniel-kajmakoski-objavi-fotografii-od-svadbata-i-stava-burma-na-sakanata-ja-pregrnuva-05.jpg

daniel-kajmakoski-objavi-fotografii-od-svadbata-i-stava-burma-na-sakanata-ja-pregrnuva-06.jpg

Уште неколку фотки од Даниел со саканатa:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Марта Димоска, по мисијата на НАСА, позира во смел аутфит среде снежна бура во САД: „Ми летна шапкат... Македонката Марта Димоска позира како секси Баба Мразица среде снежна бура во СА...
Јаков Спасов, синот на Дац, и сопругата Софија на меден месец на Исланд објавија дека очекуваат бебе Парот кој стапи во брак во мај годинава периодов ужива на патување во Исланд, а ...
Совршена свадбена фотосесија покрај Охридското Езеро на НБА кошаркарот Џеди Осман и турската актерка... Со бакнеж покрај брегот на Охридското Езеро, познатиот турски пар Џеди Осман и Е...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg