Филмови од кои нема да сакате да испуштите ниту секунда
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
PPC Specialist 19-08-2019
Возач 19-08-2019


Филмови од кои нема да сакате да испуштите ниту секунда

Доколку преферирате филмови со многу акција, брзо дејство и солиден заплет, ги имаме вистинските предлози за вас. Нема да сакате да направите ниту една пауза, ниту пак ќе ви текне да погледнете во телефонот.

Filmovi-od-koi-nema-da-sakate-da-ispustite-sekunda-01.jpg

Трилер, многу акција и малку мистерија, одберете ги вашите фаворити за претстојниот филмски викенд:

Mortal Engines (2018)

Стотици години откако цивилизацијата на земјата е уништена по огромна катаклизма, мистериозна млада жена по име Естер Шо сака да влезе во Лондон, кој сега е огромен и подвижен предаторски град на тркала.

Edge of Tomorrow (2014)

Земјата е нападната од страна на вонземјани кои изгледаат непобедливо. Но, еден од војниците постојано го преживува истиот ден, истата борба и сопствената смрт. Полека започнува да сфаќа како може да ги победи вонземјаните.

Law Abiding Citizen (2009)

Неговото семејство е мртво. Откако судот нема да успее да ги казни сторителите, човекот кој нема да изгуби повеќе ништо ја презема правдата во своите раце казнувајќи ги сите виновници.

From Paris with Love (2010)

Џејмс кој работи во американската амбасада во Париз се здружува Чарли, шпион со чија помош треба да го запре терористичкиот напад во главниот град на Франција.

Colombiana (2011)

Откако нејзините родители ќе бидат ладнокрвно убиени во Богота, Каталеја ќе израсне во немилосрден и свиреп убиец.

Продолжува на следната страна...Би можело да ве интересира:

20 филмови кои направија најмногу пари во 2018-та Додека повеќето се жалат дека во последно време нема добри филмови и дека само с...
Ќе останувате дома за Нова година? Предлог серии кои ќе ги изгледате в... Да се остане дома за Нова година воопшто не е најтрагичното нешто коешто може да...
„Чернобил“ и уште 9 одлични серии во продукција на НВО кои вреди да ги... Не постои магија како онаа на добрата ТВ серија. Луѓето коишто се „навлечени“ на...