Филмови кои ќе ви го стопат срцето
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Чувар 22-07-2019
Sales Assistant 22-07-2019


Филмови кои ќе ви го стопат срцето

Романтични, но не лигави. Ова е листата на филмови кои ќе ви го стопат срцето и ќе ја разбудат нежната страна во вас.

Filmovi-koi-ke-vi-go-stopat-srceto-01.jpg

Дефинитивно ќе ви се подобри денот откако ќе изгледате нешто од следните 10 предлози:

Love, Rosie

Алекс и Рози се долгогодишни пријатели кои се разделуваат поради тоа што Алекс се сели од Даблин во САД. Дали далечината ќе го преживее тестот на пријателството и љубовта?

Филмот е снимен според книгата на Сесилија Ахерн „На крајот од виножитото“.

Not Suitable for Children

Плејбој кој обожава да спие со различни жени дознава дека за еден месец ќе стане стерилен. Тој решава да создаде потомство…

Like Crazy

Џејкоб и Ана се лудо вљубени еден во друг. Проблемите започнуваат кога Ана ќе остане во САД покрај него и покрај истекувањето на визата. Таа е принудена да се врати дома во Лондон.

The Last Kiss

Четворица пријатели се соочуваат со фактот дека наскоро ќе наполнат 30 години и засекогаш ќе ја изгубат слободата, а со неа и себеси.

Stuck in Love

Славен писател, неговата поранешна сопруга и нивниот син тинејџер секој поединечно се соочуваат со комплицираната страна на љубовта во период од една долга година.

Продолжува на следната страна...Би можело да ве интересира:

Ќе останувате дома за Нова година? Предлог серии кои ќе ги изгледате в... Да се остане дома за Нова година воопшто не е најтрагичното нешто коешто може да...
Филмска магија на 56 години - Најдобрите филмови со Том Круз Тешко е да се поверува дека Том Круз има 56 години, нели? Американскиот актер е ...
20 филмови кои направија најмногу пари во 2018-та Додека повеќето се жалат дека во последно време нема добри филмови и дека само с...