Преспав се враќа на старите сопственици?! Излезе најава за четвртата сезона (видео)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Оператор 06-12-2019
Продавач 06-12-2019


Преспав се враќа на старите сопственици?! Излезе најава за четвртата сезона (видео)

Нови сопственици на Преспав, желба на Ула за бебе, но и нови актерски ѕвезди како Никола Којо, Анѓелка Прпиќ и Сашко Коцев се појавуваат во тизер трејлерот за новата сезона на омилена ТВ серија.

prespav-se-vrakja-na-starite-sopstvenici-izleze-najava-za-chetvrtata-sezona-video-01.jpg

Долгоочекуваната сезона 4 од најпопуларниот ТВ серијал Преспав ќе започне со емитување на 18 декември на МРТ1, објави денес продукцијата со краток тизер трејлер од новите епизоди.

Преспав се враќа на старите соспственици?! Или можеби на античките сопственици?! – напишаа Преспав на Facebook.

Погледнете ја најавата за четвртата сезона на Преспав:

Би можело да ве интересира:

Колку се променија ликовите од Stranger Things од првата до последната... Stranger Things стана една од најгледаните серии на денешницата. Атмосферата што...
Хит танц потегот на вљубениот Талат од Преспав Во епизодата „Ромска убавица" во серијата Преспав рецепционерот Талат се вљуби в...
Halloween маска инспирирана од хит серијата „Stranger things“ Ретки се оние кои останале рамнодушни и не поминале часови и часови пред ма...