Преспав се враќа на старите сопственици?! Излезе најава за четвртата сезона (видео)


Преспав се враќа на старите сопственици?! Излезе најава за четвртата сезона (видео)

Нови сопственици на Преспав, желба на Ула за бебе, но и нови актерски ѕвезди како Никола Којо, Анѓелка Прпиќ и Сашко Коцев се појавуваат во тизер трејлерот за новата сезона на омилена ТВ серија.

prespav-se-vrakja-na-starite-sopstvenici-izleze-najava-za-chetvrtata-sezona-video-01.jpg

Долгоочекуваната сезона 4 од најпопуларниот ТВ серијал Преспав ќе започне со емитување на 18 декември на МРТ1, објави денес продукцијата со краток тизер трејлер од новите епизоди.

Преспав се враќа на старите соспственици?! Или можеби на античките сопственици?! – напишаа Преспав на Facebook.

Погледнете ја најавата за четвртата сезона на Преспав:

Би можело да ве интересира:

Колку се променија ликовите од Stranger Things од првата до последната епизода? Stranger Things стана една од најгледаните серии на денешницата. Атмосферата што...
„Еlite“, серијата што го освои целиот свет - Колку години имаат извонредните актери во реалниот живо... Со своето појавување во 2018 година, шпанско-тинејџерската серија „Elite“ за екс...
Болеста на Берлин не постои - Детали кои ви поминале незабележано во „La Casa de Papel“ Убедливо најгледаната шпанска серија на Netflix продолжува да руши рекорди благо...

Најчитани неделава