12 причини зошто го обожаваме шармантниот Коста од „Преспав“
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
монтер 18-01-2022


12 причини зошто го обожаваме шармантниот Коста од „Преспав“

Затоа што самоуверено носи златен „ланец“, како да е последен моден тренд. Затоа што не заборава дека жените сакаат романтика.

12-prichini-zoshto-go-obozhavame-sharmantniot-kosta-od-prespav-01.jpg

Шармантен, позитивен, самоуверен и секогаш подготвен за флерт... Ликот на Коста во „Преспав“ на совршен начин ни го доловува актерот Игор Ангелов.

Коста е средниот брат кој е во брак со Ула, но тоа не го спречува да ја сонува Јелена.

Причини зошто го обожаваме Коста:

Затоа што животот не го сфаќа пресериозно.

12-prichini-zoshto-go-obozhavame-sharmantniot-kosta-od-prespav-05.jpg

Затоа што флертува на шармантен начин, но сепак длабоко во себе си ја обожава сопругата.

12-prichini-zoshto-go-obozhavame-sharmantniot-kosta-od-prespav-11.jpg

Затоа што секогаш е подготвен за забава.

12-prichini-zoshto-go-obozhavame-sharmantniot-kosta-od-prespav-08.jpg

Затоа што ги носи најлудите кошули „хавајки“.

12-prichini-zoshto-go-obozhavame-sharmantniot-kosta-od-prespav-03.jpg

Затоа е што е средниот брат кој секогаш ги балансира работите.

12-prichini-zoshto-go-obozhavame-sharmantniot-kosta-od-prespav-04.jpg

Затоа што ги смислува најзабавните изговори за да избегне секс.

12-prichini-zoshto-go-obozhavame-sharmantniot-kosta-od-prespav-16.jpg

Уште 6 причини на следната страна...Би можело да ве интересира:

7 причини зошто да ја гледате хит мини серијата Чернобил Серијата прави да ви се смрзне крвта во вените, да не можете да спиете и со дено...
Зошто ме преплави среќа од првата епизода од новата сезона на „Преспав“? „Затоа што одамна не сум се радувала на некоја ТВ програма и не сум чекала одред...
Вечерва во Преспав ќе гледате: Какви се шансите на Јелена за нов дечко? Дали на Јелена ќе ѝ се посреќи кај агентот од ЦИА? Со какви маки се соочува Кост...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg