Ѕвездата е родена: Бестрашно 7-годишно девојче ја имитира Тејлор Свифт (видео)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Ѕвездата е родена: Бестрашно 7-годишно девојче ја имитира Тејлор Свифт (видео)

Сонот стана реалност за едно 7-годишно девојче од Британија, откако покажа што знае на филипинското талент шоу „Твоето Лице Звучи Познато“.

dzvezdata-e-rodena-bestrasno-7-godisno-devojce-ja-imitira-tejlor-svift-001.jpg

Ксиа Вигор има совршена рутина и настап на хитот на Тејлор Свифт од 2008-ма - You Belong With Me.

Музичкиот мини талент дури и внимателно до детаљ ја почитуваше костимографијата и сценографијата, создавајќи шоу од кое сите занемеа.

Новата ѕвезда е родена:

 
Претходно, малечката Ксиа ја глумела и Селена Гомез:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Даниел Кајмакоски во мини здолниште - „му легна“ улогата на Тејлор Сви... Нашиот пејач без сомнение ги воодушеви и жирито и публиката, во петтата сезона о...
Даниел Кајмакоски ја промени бојата на гласот како Петар Грашо во „Тво... Во третата епизода од новата сезона на познатото шоу „Твоето лице звучи познато“...
Музичкиот состав The Chicks го промовираа првиот спот направен со помо... (Прилеп, 02.07.2019) – Женскиот музички состав The Chicks го промовира својот пр...