Eye Cue на црвениот тепих на предевровизиска забава во Мадрид (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Giro prodavac 22-04-2019
Столар 22-04-2019


Eye Cue на црвениот тепих на предевровизиска забава во Мадрид (фото)

Евровизија оваа година почнува од 8-ми мај, а пробите ќе почнат од оваа недела.

eye-cue-na-crveniot-tepih-na-pred-evroviziska-zabava-vo-madrid-foto-01.jpg

Учесниците имаа можност да посетат повеќе земји на еврозиските турнеи, а последна земја беше Шпанија.

Предевровизиската забава се одржа во Мадрид викендов, а учесниците од 21 земја имаа можност да се претстават на сцената.

Пред забавата, фановите имаа можност да ги поздрават учесниците на црвениот тепих и да направат неколку фотки со нив.

Секако, на црвениот тепих се појавија и Eye Cue, кои споделија неколку Инстаграм фотки и видеа.

Тие велат дека публиката во Шпанија е неверојатна и се заблагодаруваат на поддршката која ја добиваат од фановите.

Во продолжение погледнете кратко интервју со Eye Cue на црвениот тепих и галерија од атмосферата во Мадрид:

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Фотки и видео од првата проба на Eye Cue за Евровизија 2018 Натпреварувачите на Евровизија 2018, вчера започнаа со првите проби, а Eye Cue п...
Британската морнарица ги плаши пиратите со песни од Бритни Спирс и ушт... Музиката е секојдневен дел од нашите животи. Таа го прави животот подобар, и е т...
Кристијан, внукот на Тоше, ја сними својата прва песна (видео) Кристијан Ристески, детенцето кое сите го паметиме од фотките и видеата на Тоше,...