Топ 12 најдобри музички спотови за 2018
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Komercija 25-05-2019


Топ 12 најдобри музички спотови за 2018

No Tears Left to Cry – Аријана Гранде

Nice for What – Дрејк

Walk It Talk It – Migos ft. Дрејк

Savior - Иги Азалеа ft. Quavo

King's Dead - Џеј Рок, Кендрик Ламар, Џејмс Блејк, Future

Lovely - Били Елиш ft. Калид

М. М. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

Плеј листа: 100-те најдобри песни на 21-от век Музички, 21-от век е веројатно најтежок за дефинирање. Со години сме сведоци на ...
„Фенсерот“, фолкерот, панкерите и другите дежурни на секој музички фес... Музичките фестивали се секогаш одлично потрошено време. Тие се преполни со најра...
Ребека повикува на плажа, Лозано ќе го памти ова лето - македонски „ле... Летото е во полн ек, а добрата музика е неизоставен дел од забавата. Македонскат...